Hakkımızda

Sağlık sektörünün tüm medikal ürün ve hizmet ihtiyaçlarında resmi ve özel tüm kuruluşlarımıza 28 yıldır güvenle hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Hakan Medikal'in Tarihçesi

1995: Hakan Ticaret Pazarlama ve Medikal Ltd. Şti. ilk olarak 1995 yılında Malatya'da "Hakan Ticaret Pazarlama ve Medikal" ticari ünvanıyla şahıs firması olarak kuruldu.

2006: Malatya ve bölge illerine medikal alanında hizmet veren şirketimiz, dünyanın ve Türkiye'nin profesyonel birçok medikal teknoloji devinin bayiliklerini alarak, sağlık kuruluşlarımıza geniş medikal ürün yelpazesi ile hizmet vermeye devam etti.

2009: Şubat ayından itibaren kurumsal kimlik çalışmaları kapsamında şirketleşen ve "Hakan Ticaret Pazarlama ve Medikal Elektronik Limited Şirketi" ünvanıyla hizmet veren firmamız, kurumsallaşmasını sürdürdü.

2012: Dünyanın ve Türkiye'nin lider medikal markalarını Malatya sağlık hizmetleriyle buluşturmayı sürdüren şirketimiz, hizmet alanlarına elektronik ve eğitim sektörlerini de dahil etti.

2013: Şirketimiz yeni hizmet binasına taşınarak tüm altyapısını tamamen yeniledi. Hakan Medikal markası yeni kurumsal kimliği ile hizmetlerini devam ettirdi.

2023: Tam on yıl sonra 'Asrın Felaketi' olarak tanımlanan depremden büyük ölçüde etkilenen firmamız, geçmişinin ve Türkiye sevdasının verdiği güçle, yeni hizmet binası ve depolarını hızlıca hizmete sundu. 

Hakan Medikal, günümüzde onlarca çalışanı, 2 şubesi ve depoları ile Malatya'dan tüm bölge illerine medikal sağlık ürünleri ve servis hizmetleri sunmaya devam ediyor...